Zwycięzca charytatywnej licytacji spotkał się z Kacprem Nadolskim na halowym torze kartingowym

Olek Siegień, który podczas charytatywnej aukcji wylicytował indywidualną sesję w towarzystwie Kacpra Nadolskiego, zmierzył się z reprezentantem Polski na podpoznańskim halowym torze kartingowym. W zabawie uczestniczył także jego tata, Marek. – Obaj panowie mają smykałkę do ścigania się – ocenia Siegieniów Nadolski.

Sesja była podzielona na trzy części – treningową, jazdę na czas oraz wyścig ze startu wspólnego. Odbyła się 28 czerwca na torze E1Gokart.

– Bardzo cieszę się, że voucher na indywidualną sesję w moim towarzystwie powędrował w dobre ręce – mówi Kacper Nadolski. – Już na początku naszego spotkania było widać, że obaj panowie, Olek i Marek Siegieniowie, mają smykałkę do ścigania się i pasję do motorsportu. Wyszło to na torze oraz podczas rozmów w przerwach między wyjazdami.

Licytacja vouchera na indywidualną sesję w towarzystwie Kacpra Nadolskiego na halowym torze kartingowym, który reprezentant Polski w kategorii KZ2 przekazał na cele charytatywne, odbyła się na początku czerwca. Działo się to podczas j imprezy zorganizowanej przez poznańską restaurację Lizawka oraz Drużynę Szpiku. Najważniejszym celem, który postawili przed sobą pomysłodawcy Dnia Dziecka oraz Szpikniku z Lizawką, było zebranie jak największej kwoty na leczenie Piotrka Wojciechowskiego, zmagającego się z poważną chorobą. Łączna uzyskana kwota to prawie 30 tys. zł, z czego 2 tys. zł pochodziło z licytacji wygranej przez Olka Siegienia.

Sign Up

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.