Robimy dobro. Indywidualna sesja na torze kartingowym wylicytowana za 2 tys. zł!

Aż za 2 tys. zł została wylicytowana indywidualna sesja w towarzystwie Kacpra Nadolskiego na halowym torze kartingowym, którą wygrał Olek. Pieniądze zostały przekazane na leczenie Piotrka Wojciechowskiego, który zmaga się z ciężką chorobą.  Licytacja odbyła się podczas Dnia Dziecka oraz Szpikniku z Lizawką.

– To niesamowite, jak dobrzy potrafią być ludzie – mówi Kacper Nadolski. – Nie spodziewałem się, że voucher na indywidualną sesję w moim towarzystwie na halowym torze kartingowym będzie przedmiotem tak zaciętej licytacji. Ostatecznie wygrał ją Olek. Cieszę się, że 2 tys. zł, które udało się w ten sposób zebrać, pomoże w finansowaniu kosztów leczenia Piotrka Wojciechowskiego, zmagającego się z poważną chorobą. Cały czas trzymam za tego dzielnego wojownika kciuki!

Licytacja odbyła się podczas charytatywnej imprezy, którą 5 czerwca zorganizowała poznańska restauracja Lizawka wraz z Drużyną Szpiku. Przez cały dzień na licznie przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji. Mogli oni m.in. skosztować zupy gulaszowej na dziczyźnie, którą przygotowali szefowie kuchni z całej Polski. Powstała ona w kotle o pojemności 6,3 tys. litrów. Cały proces gotowania odbywał pod czujnym okiem Kurta Schellera, legendarnego szefa kuchni, krytyka kulinarnego oraz założyciela Akademii Kulinarnej. Dzieci mogły uczestniczyć w licznych warsztatach i specjalnie przygotowanych na tę okazję grach oraz zabawach. Impreza została zorganizowana na terenie restauracji Lizawka.

Najważniejszym celem, który postawili przed sobą pomysłodawcy Dnia Dziecka oraz Szpikniku z Lizawką, było zebranie jak największej kwoty na leczenie Piotrka Wojciechowskiego. Część pieniędzy pochodziła z licytacji vouchera na indywidualną sesję na halowym torze kartingowym z Kacprem Nadolskim – profesjonalnym kierowcą wyścigowym, reprezentującym Polskę w międzynarodowych zawodach prestiżowej kategorii KZ2.

Sign Up

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.