Prasa, TV, Internet, radio… Media na całym świecie informują o Kacprze Nadolskim

Od końcówki października w mediach pojawiło się kilkadziesiąt materiałów o Kacprze Nadolskim. Nie tylko regionalnych, ogólnopolskich i motoryzacyjnych. Teksty o polskim kierowcy kartingowym znalazły się również na Slippedisc – międzynarodowym portalu zajmującym się… muzyką klasyczną oraz na łamach południowokoreańskiego dziennika „Hankook Ilbo”.

Największym zainteresowaniem mediów cieszył się przyjacielski pojedynek na torze kartingowym pomiędzy Kacprem Nadolskim, a Brucem Liu, zwycięzcą tegorocznego Konkursu Chopinowskiego. Informacje o przygotowaniach do spotkania oraz relacje ze wspólnej przejażdżki znalazły się w wielu mediach regionalnych – poznańskich i wielkopolskich. Materiały pojawiły się m.in. w Radiu Poznań, Gazecie Wyborczej Poznań, serwisach WTK.pl, epoznan.pl, codziennypoznan.pl oraz Wielkopolska24.info.

Relacje opublikowały także media związane z kartingiem (Polski Karting, Karting.pl), motoryzacyjne (m.in. Overdrive, Motocaina), kobiece (Madams) oraz renomowane ogólnopolskie serwisy informacyjne (Onet, Niezależna). Tekst na temat spotkania Kacpra Nadolskiego z Brucem Liu ukazał się także w papierowym wydaniu Gazety Wyborczej.

Gazeta Wyborcza (2 listopada 2021 r.)

Wspólne ściganie się wirtuoza fortepianu i mistrza kierownicy nie uszło uwadze mediów spoza Polski. Informacje o tym wydarzeniu opublikował m.in. zajmujący się muzyką klasyczną portal o zasięgu międzynarodowym – Slippedisc oraz kanadyjski mySCENA. Mało tego, o tym niecodziennym wydarzeniu można było przeczytać w południowokoreańskim renomowanym dzienniku Hankook Ilbo!

Hankook Ilbo (17 listopada 2021 r.)

Kacper Nadolski był ponadto gościem na antenie radia Chillizet (w audycji Dagmary Kowalskiej „Bryki Dagmary”) oraz radia Emaus (w audycji Anny Jasińskiej „KulturAnna”), gdzie opowiadał o swojej kartingowej karierze i największym marzeniu – ściganiu się w Formule 1.

Radio Emaus, audycja “KulturAnna” (12 listopada 2021 r.)

To nie wszystko! Dwa materiały na temat polskiego zawodnika, m.in. o pełnieniu zaszczytnej funkcji ambasadora Olimpiad Specjalnych Polska, wyemitowała TVP Poznań – w serwisie sportowym oraz śniadaniowym programie „Witaj Wielkopolsko!”.

Sign Up

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.