Kilkadziesiąt sekund niesamowitych emocji

Zawrotna prędkość, adrenalina, doskonałe panowanie nad pojazdem, pasja do ścigania, dążenie do perfekcji, podążanie za marzeniami – wszystko to można zobaczyć w filmie promocyjnym Kacpra Nadolskiego, jednego z najlepszych kierowców kartingowych w Polsce, którego celem są występy w Formule 1 i dorównanie największym mistrzom tej dyscypliny sportowej.

– Karting to niezwykle widowiskowy sport, choć w Polsce niedostatecznie doceniany. Pełen emocji, niesamowitych zwrotów akcji. Dyscyplina sportu, od której zaczynają najwięksi mistrzowie Formuły 1. Tą drogą podąża także Kacper – jeden z najzdolniejszych polskich kierowców, posiadający talent, pasję do ścigania i świadomość, że tylko ciężką pracą może osiągnąć wyznaczony przez siebie cel – tłumaczy Jakub Ziębka, menadżer Kacpra Nadolskiego. – Wszystko to postanowiliśmy pokazać w atrakcyjny sposób, w krótkiej i dynamicznej, bo zaledwie kilkudziestosekundowej, formie.

Zdjęcia do filmu zrealizowano we wrześniu na torze WallraV Race Center w Zielonej Górze. Znalazły się w nim m.in. ujęcia z dronów wyścigowych FPV. Ich autorem była firma BeeCAM FPV. Z kolei głos Kacpra Nadolskiego został nagrany w Black Cat Studio. Produkcję udźwiękowił Robert Ostiak. Za realizację całości filmu odpowiedzialne było studio 24fps.

Film można pobrać ze strony internetowej (zakładka „Dla mediów”).

Sign Up

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.