Codzienne życie 18-letniego sportowca okiem telewizyjnych kamer

Za co najbardziej kocha karting? Jak wygląda codzienne szlifowanie formy? Na czym polega pakt, który zawarł z rodzicami? O tym oraz innych ciekawych kwestiach opowiadał w „Studiu Raban” Kacper Nadolski.

Jeden z najzdolniejszych polskich kierowców kartingowych był jednym z bohaterów programu telewizyjnego TVP, który swoją premierę miał 26 lutego. Kamery „Studia Raban” zajrzały do garażu sportowca, gdzie wciąż przechowuje swojego pierwszego karta, domowej sali treningowej oraz prywatnego pokoju, w którym można zobaczyć puchary zdobyte przez 18-latka w trakcie całej kariery.

Z programu można m.in. dowiedzieć się za co Kacper Nadolski najbardziej kocha karting, jak wygląda jego codzienne szlifowanie formy, na czym polega pakt, który zawarł z rodzicami oraz dlaczego nie trzeba namawiać go do angażowania się w akcje społeczne.

„Studio Raban” to program TVP skierowany do młodych ludzi, podejmujący tematy takie jak relacje międzyludzkie, praca czy rozwój osobisty. Zaproszeni goście i interesujące rozmowy przybliżają widzom świat i inspirują ich do działania.

Odcinek „Studia Raban” z udziałem Kacpra Nadolskiego można obejrzeć w:

  • serwisie Youtube

Ponadto będzie on emitowany na antenach regionalnych ośrodków Telewizji Polskiej.  

Sign Up

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.